MS-INV600WN Inverter Pure
Kategori:
Deskripsi
Power Inverter Pure 600Watt DC to AC Mitsuyama MS-INV600WN
TYPE : MS-INV600WN
SUMBER DAYA : DC 12V- AC 220V
PACK/MATERIAL : INNER BOX
DIMENSI : 22 x 9,3 x 5,5 cm
Model = MS-INV600WN
Tegangan output = AC 220V – 240V
Daya keluaran = 600W